Зуботехнічна лабораторія

У стоматологічному центрі «Дантист» є власна зуботехнічна лабораторія з великим штатом фахівців різних профілів. І на сьогоднішній день ми вже впровадили у виробництво цифрові CAD / CAM технології, без яких складно собі уявити сьогодення і вже тим більше майбутнє в роботі зубних техніків.

 

 

Які переваги доступні нашим пацієнтам?

  • Прогнозований результат лікування з візуалізацією.
  • Виготовлення протезів будь-якої складності і протяжності з кращих матеріалів європейських виробників.
  • Економія часу за рахунок комплексного підходу до лікування.
  • Контроль якості на всіх етапах усіма фахівцями: керівник, доктор-ортопед, хірург, зубні техніки.) Все всередині єдиної структури.
  • Оптимальна комунікація: доктор, пацієнт, технік.
  • Можливість оперативної корекції протеза зубним техніком в процесі установки (вам навіть не доведеться залишати крісло стоматолога).
  • Комп’ютерна технологія Implant planning, дозволяє ще до операції спланувати кількість імплантатів їх розміри і положення в кістці пацієнта. Узгодити це з ситуацією в порожнині рота, станом кістки і конструкцією майбутнього протеза.
  • Виготовлений лабораторією навігаційний шаблон допоможе хірургу з точністю частки міліметра встановити імплантат в заплановане положення. Це знижує час і травматичність операції, продовжує термін служби імплантатів і протезів

Ми спеціалізуємося на роботах з безметалловою керамікою на основі діоксиду цирконію. Цей матеріал відрізняється високою біологічною сумісністю, не викликає алергії, має високу світлопроникність, ідеально відтворює відтінок зубів пацієнта. Згодом він не змінює колір і не темніє, витримує максимальні жувальні навантаження в порожнині рота.

При виготовленні металокерамічних протезів ми використовуємо цифрову технологію фрезерування КХС каркасів з Sintermetall блоків фірми ZirkonZahn. В результаті ми отримуємо стійкі до деформацій вироби без домішок і шлаків, що характерно при класичному литті.

Ми проводимо планування і виготовлення хірургічних навігаційних шаблонів, а також тимчасових конструкцій цифровим методом (CAD / CAM). Обладнання та сировина від розробника ексклюзивних технологій і виробника Zirkonzahn дозволяє нам досягти замкнутого циклу, де кожен апарат і матеріал виконує свою функцію та ідеально синхронізується з іншими. CAD / CAM дозволяє створювати 3D моделі відсутніх частин зуба або зубного ряду для подальшої роботи зубних техніків і лікарів.

Крім того, ми виготовляємо: накладки, вініри, цільно-цирконієві конструкції, бюгельні протези з кламмерною і замковою фіксацією будь-якого ступеня складності (з опорою як на свої зуби, так і на імплантати), складні ортодонтичні апарати, капи, в тому числі спортивні.

Працюємо з високоякісними матеріалами і обладнанням від топових виробників: ZirkonZahn, Zubler, IVOCLAR, GC Initial, AMANN GIRRBACH, BREDENT.

Ми гарантуємо якість виробів і надаємо послуги європейського рівня в Херсоні!